Ledelse-ansatte

Menighetens ledelse

Ansatte

Øivind Augland

Daglig leder – 20%
95 04 22 60
oivind.augland@haanesfrikirke.no

Ledelse: Visjonær ledelse, overordnet struktur og følge opp  ansatte og medarbeidere.

Lede stabssamlinger , medarbeider samlinger, forberede  menighetsråd og menighetsmøter.

Kontaktperson i forhold til Oasen skole og solkollen barnehage

Stian Hansen

Pastor – 80%
40 38 25 54
stian.hansen@haanesfrikirke.no

Gudstjenestene del 2. + forkynnelse

Pastoral veiledning og kirkelige handlinger.

Kontaktperson for samtaler fra stab sin side.

Rep. HF tverrkirkelig sammenheng og Frikirken

Frimat og seniorarbeid, unge voksne.

Kontortid (Tirsdag 0900 – 1200)
Team virksomhet

Ingunn Magnus

Familiearbeider – 60%
40 42 97 46
ingunn.magnus@haanesfrikirke.no

Familiegruppene

Awana – Søndagskolen + Push.

KafeKos, Menighetstur

Forkynnelse
Team virksomhet

Valentina Leighton

Administrasjonsleder – 20%
valentina@haanesfrikirke.no

Daglig drift

Teknisk support

Web og informasjon

Systemer

Awin Khalili Holm

Ungdomsarbeider – 50%
awin.holm@haanesfrikirke.no

Konfirmant arbeid

Frik kveld og Frik hjemgrupper

Mentorfasilitator

Peter Nasralla

Musikkarbeider – 30%
peter-nasra@haanesfrikirke.no

Lovsang i GT + andre arrangementer

Lovsang i Frik

Utvikle musikere og sangere

Ansvar utstyr og scene

Henrik Timenes

Administrasjon assistent – 5%
henrik.timenes@haanesfrikirke.no

Konfirmant arbeid

Frik kveld og Frik hjemgrupper

Mentorfasilitator

Eldsteråd

Øyvind Akselsen
450 72 000
oyvind.akselsen@haanesfrikirke.no
Leder av eldsteråd

Andreas Magnus

Stian Hansen

Monica Røsnes

Håvard Lauvland

Øivind Augland

Diakonråd

Kenneth Timenes
91 74 56 23
ktimenes@gmail.com
Leder av diakonrådet

Martin Fløtre Dahl
986 08 044
martin.dahl@haanesfrikirke.no

Henrik Timenes

Jørgen Sætrenes

Jon Greger Notland

Camilla Skjeggestad

Vegard Skjeggestad

Linda Augland

Veilederteam

Trenger du noen å snakke med og som kan be for deg?


Hånes frikirke har et veileder/forbønns-team med personer som er erfarne i å samtale og be for mennesker

Vi har taushetsplikt

Stian Hansen
40 38 25 54

Turid Bruhn

Elin Nasralla

Erna Kjetså
90 78 85 84

Veronika F. Kim

Sigrun Lauvland Ek
90 10 23 10

Sveinung Undheim
90 77 41 18 (Etter kl. 17)